VŠĮ Šviesos raštas. Fotografijos knygų parduotuvė, kursai, kūrybinės fotografijos paslaugos
Autoriai, Leidėjai

Internetas - ideali erdvė bendrauti, domėtis, sužinoti daugiau, diskutuoti apie fotografiją.

Vis tik niekas neatstos naujų patirčių, atradimo džiaugsmo - viso to, ką mums gali suteikti gilias tradicijas turintis ir naujas tendencijas išgyvenantis fotografijos albumų, autorinių knygų fenomenas.

"LIGHT.LT shop" yra viešosios įstaigos "Šviesos raštas" iniciatyva sukurtas fotografinių knygų (ir ne tik knygų...) internetinės parduotuvės projektas.

Fotografijos gerbėjai galės įsigyti tiek VšĮ "Šviesos raštas", tiek ir kitų leidėjų ar nepriklausomų fotografų išleistus fotografijos leidinius, kurių ne visuomet galima rasti knygynuose.

Šia svetaine siekiame apjungti interneto teikiamus privalumus ir fotografijos meno aukščausios formos - fotografinių knygų, albumų radimo, įsigijimo galimybes tiems, kas vertina tikrą vizualinę ir turinio kokybę.

Nuo 2003 metų VšĮ "Šviesos raštas" dirba fotografijos meno populiarinimo kryptimi. Nuo 2004 m. rengiamas tarptautinis fotomeno festivalis "Kaunas Photo", nuo tų pačių metų rengiamos parodos Žaliakalnio funikulieriaus F Galerijoje, Lietuvos, užsienio fotografijos festivaliuose, siekiant atkreipti dėmesį į naujas tendencijas fotografijoje.

Nemažiau svarbi ir edukacinė veikla - LIGHT.LT mokykla - fotografijos kursai pradedantiems, pažengusiems fotografijos mėgėjams ir pradedantiems profesionalams, įvairių sričių profesionalams, naudojantiems fotografiją. 

Ne paskutinėje vietoje yra profesionalios kūrybinės fotografijos paslaugos - studijinė ir reportažiniu metodu kuriama fotografija.

Jei turite klausimų, pasiūlymų, norite įsigyti knygų, kurių pas mus nerandate, norite parduoti savo fotografijos leidinius, nedvejokite kreiptis į mus.


Viešoji įstaiga "Šviesos raštas"

Įmonės kodas: 236029130
Veiklos adresas: Savanorių pr. 206-320, LT-50193 Kaunas, Lietuva
Registracijos adresas: Taikos pr. 4A-4, LT-50187 Kaunas, Lietuva
Banko sąskaita: Swedbank, AB; LT397300010079629079, SWIFT: HABALT22

Tel: +370 650 77895
El. p.: shop@light.lt

Pirkinių krepšelis
0 prekių
Valiuta