VŠĮ Šviesos raštas. Fotografijos knygų parduotuvė, kursai, kūrybinės fotografijos paslaugos
Autoriai, Leidėjai
Kaunas Photo Recycled: Devynios fotografijos pamokos
Padidinti
Kaina: 11,29€
Prieinamumas: Yra
Modelis: Kn-0012
Leidėjas: Šviesos raštas - LFS Kauno sk.
Vidutinis reitingas: Nėra reitingo

Šeštasis Kaunas Photo festivalis 2009 metais buvo pavadintas "Kaunas Photo Recycled: Devynios fotografijos pamokos". Festivalio parodos ir projekcijos buvo sustruktūruotos į devynias fotografijos pamokas, kuriose buvo apžvelgiama XXI a. fotografijos tendencijos.

Katalogas "Kaunas Photo Recycled: Devynios fotografijos pamokos" yra knyga, apjungianti festivalio vadovo Mindaugo Kavaliausko pamokų tekstus, iliustruotus daugiau kaip septyniasdešimties fotografų iš įvairių pasaulio šalių darbais. Humoro forma teikiami kūrybinių ieškojimų krypčių pasiūlymai pradedantiems fotografams, rimtai brėžia šiuolaikinės fotografijos - "perdirbtos" fotografijos kontūrus.

Šiandieniniai fotografijos festivaliai - eklektiški parodų ir renginių ansambliai, kuriuose ne visada lengva pastebėti tęstinumo, priežastingumo, struktūros logikos motyvus. Šis šeštojo fotomeno festivalio KAUNAS PHOTO RECYCLED 2009 katalogas "Devynios fotografijos pamokos" - ne vien būdas prisiminti, ką žiūrovai matė parodose ir projekcijose. Tai struktūruotas ir kartu linksmas žvilgsnis į šiuolaikinio fotografijos meno tendencijas, turtingai iliustruotas festivalio KAUNAS PHOTO RECYCLED programoje ir ankstesniuose KAUNAS PHOTO festivaliuose rodyta fotografų kūryba. Tai žvilgsnis į mūsų laikų fotografijos situaciją, kuomet visi fotografuoja, tačiau beveik niekas nenori fotografuotis. Tai stebėjimas, kaip fotografai ir menininkai, naudojantys fotografiją, randa sprendimus ir apeina vis naujus apribojimus fotografijai. Tai išmoktos ir dar išmoktinos dvidešimt pirmojo amžiaus kūrybinės fotografijos pamokos.

Sudarytojas ir pamokų autorius Mindaugas Kavaliauskas

Formatas: 21x23 cm
Puslapių sk: 144
Viršelis: minkštas
Papildomail: dalinis UV lakas ant viršelio

Rašyti atsiliepimą
Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML yra nepalaikomas!

Retingas: Blogai            Gerai

Įveskite kodą į žemiau esantį langelį:

Pirkinių krepšelis
0 prekių
Valiuta